Zasypianie o godzinie 16 i spanie do 7 rano u dziecka

mój synek od dwóch dni zasypia o 16tej i śpi do 7 rano czy to normalne?

Dzień dobry!

W jakim wieku jest dziecko? (lata, miesiące) Jaki jest jego ogólny stan zdrowia, kondycja - teraz i wcześniej?

Pozdrawiam!

Witam. Nie napisała Pani w jakim wieku jest synek, co utrudnia ocenę sytuacji. Problem nadmiernej senności raczej nie jest sprawą psychologiczną - zalecałbym skierować pytanie do pediatry. Pozdrawiam