Zatrucie dwutlenkiem węgla a piszczenie w uszach

Jakiś czas temu zatrulam się dwutlenkiem węgla puszczy mi w uszach mam silne bóle galowy mam problem ze snem zaczelam palić po piec paczek dziennie papierosów jakie badanie powinna zrobic

Przy takiej ilości wypalanych papierosów piszczenie w uszach i bóle głowy są bez znaczenia. Niech się Pani cieszy każdym następnym przeżytym rokiem. Uważam, że przy tej ilości to sukces.
Może Pani oczywiści rzucić palenie i zacząć się tym przejmować i co najważniejsze zaplanować coś na najbliższe parę lat.
Polecam psychoterapię.
Pozdrawiam.