Zatrzymanie wody w okolicach brzucha, twarzy i nóg oraz częste bóle przy anoreksji

Witam mam bardzo nie pokojące mnie objawy: zatrzymanie się wody w okolicach brzucha twarzy nóg często palce nadgarstki towarzyszy temu ból niejednokrotnie, do tego pojawia się częste kłucie-ból pod lewym żebrem- dodam że choruję na anoreksje większość rzeczy jakie teraz jem tą to mrożone koktajle z dużą ilością błonnika(babka płesznik jajowata itp) żuję dużo gum orbit, spożywam przetwory walden farms o składzie 0kcal, 0g białka, 0g węglowodany, 0g tłuszcze, 275mg sodu często dochodzi ajerkoniak

Witam,

anoreksja to bardzo niebezpieczna choroba, która nieleczona może prowadzić do groźnych powikłań a nawet do śmierci. Objawy, które Pani opisuje to obrzęki, które są częstym powikłaniem w anoreksji. Mogą być spowodowane brakiem białka w organizmie tzn. że organizm korzysta z rezerw białka, mogą być również oznaką niewydolności nerek. Proszę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem. W leczeniu anoreksji bardzo ważna jest wielospecjalistyczna pomoc psychoterapeuty, dietetyka, lekarza internisty, psychiatry. Proszę nie czekać lecz udać się po odpowiednią pomoc.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam.

Droga Pani!

Opisywane przez Panią objawy świadczą o zaawansowanym niedożywieniu organizmu. Bardzo zachęcam do skontaktowania się z dietetykiem w celu ustalenia odpowiedniego dla Pani planu żywieniowego. Jeżeli lubi Pani spożywać produkty płynne, to proszę zapoznać się z ofertą preparatów dostępnych w aptekach o nazwie Nutridrink. Ich stosowanie pomoże Pani ponownie odżywić organizm w niezbędne mu m.in. białko, witaminy i składniki mineralne. Zmiany w jadłospisie powoli będą skutkowały ustępowaniem obrzęków.

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl