Niepokojące objawy zatrzymania wody w organizmie

Witam mam niepokojące obawy zatrzymania wody w organiźnie szczególnie w okolicy brzucha, nóg rąk twarzy łącznie z bólami oraz ból pod lewym żebrem,dodam że choruję na anoreksje jem tylko mrożone koktajle aktualnie duże ilości błonnika żywność walden farms o składzie 0kcal, 0g białka, 0g węglowodany, 0g tłuszcze, 275mg sodu, czesto pije adwokata

Witam Panią,

zapewne ,,odzywają'' się skutki anoreksji. Mam nadzieję że jest Pani pod opieką psychoterapeuty i innych lekarzy. Anoreksja to bardzo poważna choroba, która prowadzi do wyniszczenia organizmu.
Proszę koniecznie zgłosić się do specjalisty i przedstawić sytuację.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk