Zauroczenie lekarzem

dzień dobry, byłam 2 miesiące temu u chirurga, od tego czasu nie moge przestać o nim myśleć, już mnie to wykańcza, co mam robic? potrzebuje pomocy, myslę o nim codziennie a byłam u niego tylko raz.. dlaczego tak się dzieje? od tamtego czasu moje zycie straciło sens.. potrzebuje pomocy..

Witam
Lekarz nie jest nadczłowiekiem,więc problem niezgody na własne uczucie leży w Pani.Z tego powodu proponuję albo podanie większej ilości przyczyn swego lęku,albo przepracowanie problemu Pani samooceny i doświadczeń odrzucenia z dobrym psychoterapeutą.
Serdecznie pozdrawiam.

Zauroczenie czyjąś fizycznością, głosem czy sposobem bycia zdarza się w życiu. Warto jednak zadać sobie pytanie, czy jet Pani szczęśliwa w życiu i w związku (jeśli jest Pani w związku)? Być może podobne zauroczenie mówi o nierealizowanych potrzebach czy emocjach?