Nieustanne myśli o byłej partnerce

8 LAT TEMU SIE ROZTALIŚMY ,MAM NOWĄ RDZINĘ ŻONĘ DZIECKO ,A MYŚL O SWOJEJ BYŁEJ DZIEWCZYNIE Z KTÓRĄ BYŁEM ,.MYSL O NIEJ NIE DAJE MI SPOKOJU CHCE ZAPOMNIEC ,ALE NIE MOGĘ.TO JEST NORMALNE? DLA CZLOWIEKA PEŁNO SPRAWNEGO UMYSŁOWO ŻUCIL BYM DLA NIEJ WSZYSTKO JAK BY TYLKO ZKINELA PALCEM .JESTEM SZCZEŚLIWY W OBECNYM ZWIĄZKU ALE PRZESZŁOŚĆ NIE DAJE SPOKOJU CZY TO JAKAS PSYCHOZA? SĄ SPOSOBY ABY ZAPOMNIEC O NIEJ? O WSZYSTKIM CO Z N NIĄ ZWIĄZANE,BO NAWET PIOSENKA NIA PRZYPOMINA

Witam. Może tylkio wydaje się Panu, ze wszystko jest w porządku. Może jest Pan szczęśliwy z rodziną, ale nie ze sobą i stąd te myśli. Zachecam do pójścia po pomoc w bezpośrednim kontakcie ze specjalistą.
Magdalena Brabec

Zachęcam do spotkania z psychologie i przepracowania tych uczuć, Jak długo jest Pan przywiązany do przeszłości, nie żyje Pan teraźniejszością, a tym samym rani siebie i swoich bliskich. Przepracowanie tych uczuć (być może zranienia, poczucia odrzucenia, złości), powinny pomóc w domknięciu przeszłości i skupieniu się na tym, co "tu i teraz".