Zawiść wywołana związkami innych

Witam, byłem już na psychoterapii, jednak ciągle dręczy mnie jeden problem- mam 28 lat, jednak widząc że ktoś jest w związku to dosłownie krew mnie zalewa, w tej chwili to już nawet nie jest zazdrość, ale czysta zawiść, oczywiście jestem singlem :( Czy jest jakaś metoda in cito, żeby te okropne myśli nie trawiły mojej energii itd.?

Witam
Nie ma metody na cito. Należy zadać sobie pytanie czy psychoterapia pomogła w jakimkolwiek stopniu, jaka była Pana motywacja w trakcie jej trwania, i jakie były umiejętności psychoterapeuty ?
Odpowiadając na powyższe pytania może uzyska Pan podpowiedź co dalej zrobić z trudnością jaką Pan wykazuje.
Problem ma zapewne podłoże emocjonalne.
Pozdrawiam