Zazdrość o partnerkę a jej kontakty z innym mężczyzną

Witam mam problem z partnerką otóż jest pewien chłopak który no nie umie odpuścic sobie mojej dziewczyny i ona ma z nim wspolnych znajomych ostanio wyszla z nim i kolezanka nie mowiac mi o tym i on ja przytulał ona fakt nie odwzajemniła tego ale połozył głowe na jej kolanach a ona nie zwrociła mu uwagi ani nic . Ja jestem strasznie zazdrosny o to i poprosilem zeby przestala z nim pisać i ograniczyła kontakt jak wychodzi ze znajomymi. Ona tego nie chce zrobić. Prosze o pomoc przesadzam?

Z Pana opowieści wynika, że pewne granice są przekroczone i- o ile obiektywnie nie da się powiedzieć, czy to jest przesadzanie czy też nie- to jeśli to Panu przeszkadza i rani Pana warto o tym rozmawiać z dziewczyną i jasno stawiać granice. Dobrze byłoby także wiedzieć, jakie konsekwencje chciałaby Pan i jest Pan wstanie wyciągnąć, jeśli dziewczyna nie uszanuje w zachowaniu jakoś Pana uczuć.

NO cóż. Z tego co Pan pisze to myślę, że nie przesadza Pan. czułe gesty wobec obcych osób powinny być bardzo powściągliwe. Zachęcam do szczerej rozmowy z partnerką o Pańskich odczuciach.