Co oznacza zachowanie mojego chłopaka i innej dziewczyny?

Witam! Jestem w zwiazku z chłopakiem już od 3 miesięcy jednak cierpię przez pewna dziewczynę. Zaczęło się od tego że mój facet na studiach (chodzimy na ten sam kierunek) przysiadl się do niej bo nie było miejsca i tak zaczęła się ich znajomość. Ona jest bardzo słodka więc zwraca tym uwagę. Często moj facet patrzył jak wchodzi do uczelni i zawsze witał się z nią ale nie miałam nic przeciwko do czasu jak ona zaczęła go zagadywac, siadać obok niego i czasem zachwycać się nim. Później powiedziała że ma narzeczonego i trochę mi ulzylo jednak cały czas się tak zachowywała i co gorsza mój facet zaczął do niej często gadać, łapać ja za włosy, zachwycajac się ze ma takie długie a ona tym bardziej przez to do niego chodziła. Nawet mój chłopak mi powiedział że woli kobiet o długich włosach a ja mam do ramion. Potem było gorzej, jego zachowanie przy niej stawało się bardziej energiczne i któregoś dnia powiedział mi że jest ładna. Nie wytrzymałam i się zapytałem czy ona Ci się podoba na co on ze ładna jest ale nic więcej. Powiedziałam mu że jej zachowanie, dorosłej dziewczyny jest głupie jako ze bawi się w słodka. Często zauważyłam że ona patrzy się na mnie lub na niego długo a on jej zawsze wtedy odmachuje. Jednak po tym jak mu powiedziałam to wszystko się skończyło, ona podchodzila ale on nic i myślałam że będzie okej ale byłam głupia parę dni temu przysiadla się do niego a on ja chwycił za wlosy. Powiedziałam mu ze sobie tego nie życzę a on na to że mam jakieś urojenia i to nic nie znaczy po prostu ja lubi. Później zauważyłam że patrzy sie w jej stronę, zagaduje on ja a ona patrzy się na mnie często i nie wiem dlaczego albo czasem się przekomazamy z partnerem a ona mówi że nie rozumie w zwiazku czegos takiego. Przez to wszystko nienawidzę jej i źle mi z tym, przez nią tracą zaufanie do partnera,popadam w paranoję. On mówi mi że mnie kocha, całuje mnie, przytula i wiele innych rzeczy. Ona jest bardzo mała nie ma kształtów a ja nie uważam się za piękność ale mam biust mam tyłek jestem zgrabna i nie aż tak niska. Co mam z tym zrobić jak to się powtaza ? Co oznacza jej zachowanie a zwłaszcza co oznacza mojego chłopaka zachowanie ? Czy mam to zakończyć ?

Przede wszystkim warto zastanowić się dlaczego Pani zazdrość i wątpliwości budzi ta dziewczyna? Czy poza zachowaniami w obecności dziewczyny o której Pani pisze, odczuwa Pani zmianę w zachowaniu Pani chłopaka? Na pewno niezależnie od przyczyn zachowania tamtej dziewczyny i reakcji Pani chłopaka, warto postawić granice. Nawet jeśli to niewinny flirt, ale czuje się Pani krzywdzona przez partnera, warto mu to jasno powiedzieć i konkretnie powiedzieć jakie formy flirtu są dla Pani dopuszczalne. Może warto także zastanowić się nad własnym zachowaniem wobec chłopaka? Może warto zadbać o to, żeby znów musiał o Panią zabiegać, nie czuł się w związku zbyt pewnie? Jeżeli rozmowa nie przyniesie rezultatu, zapraszam do gabinetu w celu uzyskania porady po ustaleniu większej ilości informacji.