Co może oznaczać takie zachowanie mojej dziewczyny?

Co zrobić jeśli dziewczyna będąc ze mną myślała żeby spróbować zwiazku z kimś innym i potem do mnie wrócić, ale nie zrobi tego bo wie że to wbrew mnie ale jest zagubiona krytykuje się i nie wie co czuje u czy chce ze mną być. :(

Dzień dobry,
Rozumiem to, że ma Pan zmartwienie ale niestety nie jestem wstanie ocenić, co może oznaczać zachowanie Pana dziewczyny. Nie znam Państwa i mam w dodatku za mało danych by wypowiedzieć się na ten temat. Niestety będzie musiał Pan dużo z nią szczerze rozmawiać żeby dowiedzieć się o powodach jej zachowania. Hipotez może być wiele np. nie jest pewna uczuć do Pana; waha się, że może w przyszłości spotka kogoś lepszego; jest znudzona tym związkiem; sprawdza w ten sposób, czy Panu zależy na niej; ktoś inny w równym stopniu jej się podoba itp. Mam nadzieję, że przyszłość sama pokaże rozwiązanie tej sytuacji oraz że będzie dla Pana pomyślne i tego Panu życzę.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/