Co robić, jeśli dziewczyna mnie ignoruje?

co zrobic jezeli dziewczyna mnie daje kosza przy kazdej okazji a wiem, ze ja sie jej podobam. Miłego dnia

Dzień dobry,

Ciekawi mnie to skąd Pan o tym wie, że Pan też jej się podoba (?). Niestety kobiety często wysyłają sprzeczne sygnały lub źle interpretujemy słowa i zachowania drugiej strony lub "naginamy" je pod wykreowaną w naszych marzeniach wizję. Oczywiście może też być tak, że ona rzeczywiście jest bardzo Panem zainteresowana tylko szkoda, że obszerniej nie opisał Pan tej relacji. Jeśli ona co chwila Pana odrzuca to wnioskuję, że propozycje randki z Pana strony są dosyć częste. Jedyna rada to wypróbowanie strategi chwilowego wycofania własnego zaangażowania tak by druga strona poczuła zagrożenie i sama zrobiła pierwszy krok. Jeśli to nie pomoże to zawsze może Pan porozmawiać z nią szczerze o swoich uczuciach i o tym jak jej zachowanie bardzo Pana rani tym bardziej w momencie, gdy wie Pan że nie jest jej obojętny. Niestety nic więcej nie mogę doradzić i do związku potrzeba obu stron i tu następny krok należy do niej.

Pozdrawiam serdecznie,

Katarzyna Kulczycka

http://psycholog - kulczycka.pl/