Imponuje mi chłopak w mojej klasie, jednak jest bardzo zamknięty

W mojej klasie jest pewien chłopak. Wydaje się bardzo inteligentny i kompetentny. Bardzo mi imponuje. Jednak problem w tym, że jest zamknięty w sobie, izoluje się i bardzo się wyróżnia. Nie wiem jak do niego zagadać albo pokazać mu, że mi się podoba. Zaprosiłam fo na spotkanie, jednak przeprosił i obiecał, że jak będzie miał czas to się odezwie.

Dzień dobry,
Rozumiem Pani smutek związany z problemem, ale pytanie o to w jaki sposób poderwać chłopaka nie jest dobrym pytaniem kierowanym do psychologa. Ciekawi mnie to, czy ma Pani jakąś przyjaciółkę z którą mogłaby porozmawiać na ten temat i która mogłaby podsunąć jakieś pomysły. Jeśli chłopak jest zamknięty w sobie to może również być nieśmiały wobec kobiet i wtedy warto samej zrobić pierwszy krok. Nie zawsze, ale często szczera rozmowa z drugą osobą o własnych uczuciach może być pomocna. Sądzę, że to dobrze że odważyła się Pani zaprosić go na spotkanie, ponieważ jeśli będzie zainteresowany to skorzysta z tej propozycji. Życzę powodzenia
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/