Jak poderwać chłopaka, którego się kocha?

Hejka dziewczyny/chłopaki! Mam problem, bo się zakochałam w kolesiu i co muszę zrobić żeby go poderwać? Ej, a może on mnie nie lubi? Czy uśmiech i puszczenie mu oczka wystarczy? W sumie chcę do niego zagadać, ale trochę się boję... Powiedzcie czy chłopak tylko patrzy na wygląd, czy można go poderwać i się zakocha? Wiem, może to jakieś głupie, ale wielkie dzięki za pomoc:)
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Wiele osób ma problem z nawiązywaniem kontaktu z obiektem adoracji. Oto kilka wskazówek:
Przede wszystkim bądź naturalna, bądź sobą. Nie wzbraniaj się i nie obawiaj się uczynić pierwszego kroku, jednak początkowo rozmawiaj na tematy stosunkowo neutralne, tak by każde z was mogło się w każdej chwili bez trudu wycofać. Jeżeli potrafisz prowadzić rozmowę to bez trudu od razu wywrzesz dobre wrażenie na nowo poznanej osobie, a to pozwoli Ci przebrnąć przez pierwsze etapy znajomości.
Sygnalizuj zainteresowanie zachowaniem. Słowa w początkowej fazie znajomości są nieco topornym narzędziem by za ich pomocą przekazać chłopakowi subtelne odcienie uczuć. Informacje typu „Podobasz mi się”, „Chciałabym, cię bliżej poznać”, „Zbliżmy się do siebie” są  najlepiej przekazywane językiem ciała, systemem opartym na sposobie stania, poruszania się czy patrzenia na siebie. Oboje na to zareagujecie choć możecie być tego nieświadomi.
Zwróć uwagę na dotyk z Twojej strony, to silny sygnał dla mężczyzny, że Ci się podoba. Pamiętaj jednak, że dotyk powinien być gestem subtelnym. Zwróć uwagę na reakcje mężczyzny, tak abyś nie przekroczyła granicy miedzy okazywaniem zainteresowania a zbytnim natręctwem lub „przyklejaniem się” do obiektu Twojego zainteresowania.
Na przykład delikatnie dotknij jego ramienia, gdy z nim rozmawiasz lub przechodzisz za nim z tylu; witając się z nim oprzyj rękę na jego ramieniu
Nie ma się czego bać, nie zakładaj też, że on cię może nie lubić – to niszczące założenie...
Powodzenia!