Wysyłanie nagich zdjęć dziewczyny innemu chłopakowi

Jestem z dziewczyną 2 lata pół roku temu zaczeła pisać z chłopakiem o swoim ciele pisali tak jakby byli razem przyłapałem ją i na drugi dzien jej to powiedziałem pierw się wykręcała lecz się przyznała mówiła ze nigdy tak nie zrobi wybaczyłem 2 Miesiące temu znów z nim pisała 2 tygodnie temu tez ale mówiła że ktoś się jej włamał na konto dzis dowiedziałem sie ze kiedys wysylala pol nagie zdjecia z paczatku naszego zwiazku i ze temu chlopakowi wysylala zdjecia cyckow z myszka w bokserce ostatnio

Poczucie bezpieczeństwa, zaangażowanie to podstawy budowania relacji partnerskiej. Jeśli tego brakuje- trudno tak naprawdę tworzyć dający satysfakcje związek. Warto postawić granice i nie godzić się na zachowania, które Pana ranią. Na początek rozmowa, wyjaśniająca Pan uczucia i emocje związane z sytuacja, a także potrzeby i oczekiwania. Jeśli to nie pomoże, warto się zastanowić, czy jest Pan wstanie tak funkcjonować i czy chce Pan pozostawać w tym związku, zakładając, ze nic się nie zmieni?

Witaj,
nie wiem,na jakie pytanie chcesz sobie odpowiedzieć,ale jeśli takie zachowanie dziewczyny nadal będziesz tolerował,możesz przypłacić ten związek depresją albo alkoholizmem.Razę,żeby popracować nad własna samooceną i przyczynami ,dla których takie kobiety wybierasz.

Wydaje się, żę jest raczej mała szansa na to, że Pana dziewczyna zacznie się zachowywać inaczej. Niektóre osoby potrzebują funkcjonować na granicy ryzyka, potrzebują adrenaliny i może nawet wierzą w to, że już nie będą, a potem to się okazuje silniejsze od nich. Jeżeli umieją Państwo rozmawiać na takie tematy, to zachęcam do rozmów. Może pomogłoby wprowadzenie jakichś nieoczekiwanych randek, urozmaicenie życia seksualnego. Jeżeli nie, powinien się Pan zastanowić czy umie żyć dalej z taką osobą, bo to nie jest niemożliwe tylko bardziej skomplikowane.