Zerwanie przez dziewczynę z powodu flirtowania z innymi

Mam 27 lat. Byłem z dziewczyna dwa lata, około miesiąca temu zerwała ze mną ponieważ mówi że nie potrafi mi zaufać. Zacznę od początku, dla niej zawsze problemem było moje flirtowanie z innymi kobietami z czasem to zaakceptowała (ja też trochę zaprzestałem tego) i stwierdziła że to tylko rozmowy.

Brak konsekwencji, załamanie danego słowa często nadwątla zaufanie. Być może potrzeba czasu by je odbudować. Dodatkowo- mam wrażenie, ze jeśli chcą Państwo utrzymać satysfakcjonująca relacje potrzebują Państwo oboje się zmienić. Pan w kwestii ograniczania przyczyn zazdrości, dziewczyna w kontekście wyeliminowanie nieadekwatnej zazdrości (a także poznania jej przyczyn i poradzenia sobie z nimi). Jeśli zmiany nie są możliwe lub nie są Państwo do nich zmotywowani, warto zastanowić się, czy ten związek ma szanse funkcjonować i dawać radość (a nie cierpienie) na dłuższą metę?