Relacje z dziewczyną i koleżankami na studiach

Jednak nie akceptowała jednej swojej koleżanki ze studiów. Ponieważ gdy ta (koleżanka) dowiedziała się że jesteśmy ze sobą zaczęła się kontaktować tylko ze mną zamiast ze swoją koleżanką a wtedy moja dziewczyną. Sam oświadczyłem że zrywam z nią całkowicie kontakt bo za bardzo zależy mi na mojej kobiecie, na naszym szczęściu i nie chce wywoływać dwuznacznych sytuacji. Nie byłem konsekwentny w tym: trzy razy się kontaktowałem i za każdym gdy się dowiedziała wybaczała mi moje kłamstwa.

Brak konsekwencji, załamanie danego słowa często nadwątla zaufanie. Być może potrzeba czasu by je odbudować. Dodatkowo- mam wrażenie, ze jeśli chcą Państwo utrzymać satysfakcjonująca relacje potrzebują Państwo oboje się zmienić. Pan w kwestii ograniczania przyczyn zazdrości, dziewczyna w kontekście wyeliminowanie nieadekwatnej zazdrości (a także poznania jej przyczyn i poradzenia sobie z nimi). Jeśli zmiany nie są możliwe lub nie są Państwo do nich zmotywowani, warto zastanowić się, czy ten związek ma szanse funkcjonować i dawać radość (a nie cierpienie) na dłuższą metę?