Praca partnerki z innymi chłopakami

Mam następujący problem, Wiec tak jestem Dziewczną nie chciała mieć chłopaka ale ja nie dałem za wygraną i postarałem się powalczyłem i się udało zostaliśmy, parą wszystko ładni pięknie nawet wspólne plany było tak do jej wyjazdu do pracy na sezon do Niemiec na na 3 miesiące na początku było idealnie dobry kontakt do czasu.Ma duże grona kolegów którzy ja adorują taki jeden nawet w jej urodziny puzno w w nocy dzwonił trochę mnie to wkurzyło bo kiedyś razem kręcili ze sobą i tam razem będą pracow

Witam!
Zazdość to nieodłączna część miłości. Niektórzy nawet uważają, że nie istnieje miłość nez zazdrości.
Jedyna rada to przegadanie problemu. Jeśli dla obojga Państwa ten związek jest wartością samą w sobie, to odrobina zazdrości tylko doda mu smaczku.
Zachęcam do rozmowy.
Życzę powodzenia, J.Pluta

Witam,
Warto we wspólnej rozmowie poruszyć obszar priorytetów, wartości i wizji związku. To ważne,abyście osiągnęli porozumienie w tym obszarze. Istotny w rozmowie jest również temat zazdrości, czy "adorujący koledzy" są dla Pana konkurentami? Nie ma Pan wplywu na ich uczucia, partnerka jednak może im powiedzieć zawsze "nie" i zachować bezpieczny dystans koleżeński. To kwestia zaufania, wzajemnych ustaleń i przestrzegania ich.
W rozmowie warto również rozmawiać o faktach, które się wydarzyly i o tym, co Pan czuje- emocje w związku z różnymi wydarzeniami. Jednocześnie wskazane jest unikanie obwiniania "bo ty jak...", uogólniania "zawsze" "nigdy", czy też oceny "jesteś jak". To nie sprzyja porozumieniu, a z tego co Pan pisze kocha Pan partnerkę i chce budować związek.
Pozdrawiam
Sylwia Nowak