Brak zaufania do partnerki

Brak zaufania do partnerki. Moja obecna partnerka prowadziła rozmowy telefoniczne, sms-y, facebook, mail, skype z facetem, z którym jak to powiedziała "świrowała zanim się poznaliśmy". Proponowała mu spotkanie w czasie kiedy ja będę w Norwegii - "na piwo lub inne używki". Twierdzi, że nigdy między nimi do niczego nie doszło ale rozebrane fotki wysłane do niego mailem(przed naszym poznaniem) mogą świadczyć o czymś innym. Nie wiem co o niej teraz myśleć. Twierdzi, że od tak rozmawiała

Zachęcam do szczerej rozmowy- powiedzenia o swoich uczuciach i oczekiwaniach w związku z ta relacją dziewczyny. Wspólne ustalenie wyznawanych przez obie strony wartości, a także wzajemnych potrzeb daje szanse na wypracowanie zadowalającego obydwie strony rozwiązania.