Zdenerwowanie, drażliwość i brak koncentracji

Mam 19 lat, studiuje na uniw.medycznym. Te studia byly moim marzeniem od dawna. Martwie sie jednak,że sobie nie poradze,poniewaz od prawie 2 lat walczę z dziwnym stanem,ktory utrudnia mi szczególnie teraz, na studiach, naukę, i tak na prawde ogólnie pojęte funkcjonowanie. Objawami tego są m.in nieustanne zdenerwowanie, drażliwośc, brak koncentracji, niepokój, czeste przygnębienie,poczucie beznadziejności, okropne problemy ze snem,uciekające myśli.Proszę o jakieś wskazówki. gdzie szukać pomocy?

Podobne objawy mogą być sygnałem przemęczenia, przepracowania lub nerwicowymi objawami lękowymi. Zachęcam do konsultacji psychologicznej, która pozwoli rozwiać wątpliwości i/lub wdrożyć metody poradzenia sobie z zaburzeniami.