Zdrada partnerki ze znajomym

Właśnie dowiedziałem się że byłem zdradzany przez 9 miesięcy z moim klientem starszym od niej o 16 lat podobno nie dochodziło do pełnego stosunku on tylko ją dotyka i zadowala ją oralnie i rękoma nie wiem co mam zrobić proszę o pomoc i poradę

Witam. Przede wszystkim proszę szczerze porozmawiać z partnerką i wyjaśnić co było powodem zdrady.

Na początek warto zastanowić się, czego by Pan chciał i oczekiwał od partnerki. Drugim krokiem byłaby rozmowa z nią, w której miałby Pan okazje do opowiedzenia o swoich uczuciach i oczekiwaniach, a także zapytania o to jej. Zależnie, czy zdecydują się Państwo na kontynuacje związku czy na rozstanie polecałabym psychoterapię małżeńską /dla par lub mediację rozwodową/rozstaniową.