Zespół Aspergera a trudności w relacjach z ludźmi

Witam. Mam 30 lat. Teraz dowiedziałam się, że mam zespół Aspergera. Zawsze nie umiałam też patrzeć w oczy, myślałam, że ludzie mnie nie lubią i przez to nie patrzę w oczy. Udawało mi się spojrzeć w oczy, ale tylko komuś kto mnie akceptował. Czy jest możliwe to, że kiedyś będę normalnie patrzeć w oczy?

Witam, bardzo ważne jest, ze Pani widzi ten problem u siebie i ma motywacje do zmiany, w takich warunkach jest to mozliwe. Proponuje skorzystac z pomocy psychoterapeuty poznawczo behawioralnego. Pozdrawiam