Zjadanie dużej ilości posiłków i słodyczy

Witam.Niepokoi mnie moje zachowanie.Potrafie zjesc kilka tabliczek(!)czekolady na raz w bardzo krotkim czasie(kilkanascie minut)nie czujac przy tym sie syta i nie odczuwajac "przesłodzenia"Oprocz tego "mieszcze"sniadanie,obiad,kolkolacje w przecietnych porcjach(staram sie ograniczac).Kolezanki nie dowierzaja,ze potrafie tyle pochlonąć.One po kilku kostkach mają dosc...Jest mi wstyd,ze umiem tyle zjesc nie czujac sie najedzona...

Witam!
Przyczyną nadmiernego apetytu mogą być wahania stężenia glukozy we krwi oraz spożywanie zbyt małej ilości węglowodanów. Zachęcam do spożywania zbilansowanych posiłków w regularnych odstępach czasu.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska