Zjadanie fusów z kawy

Moja żona po wypiciu kawy zjada fusy. Mówi, że to silniejsze od niej i bardzo to lubi. Czy to znaczy, że brakuje jej jakichś składników odżywczych? Martwię się, że się rozchoruje od takiego procederu. Żona ma 43 lata i jest ogólnie zdrowa, waga prawidłowa. Ma drobne problemy z nerkami

Dzień dobry,
proponuję aby żona przestała zjadać fusy z kawy, ponieważ może to doprowadzić do problemów z żołądkiem. Lepiej wykorzystać je jako peeling do ciała lub nawóz do kwiatków.
Pozdrawiam