Złe traktowanie przez chłopaka

Witam chciałaby sięgnąć porady psychologa chciałabym opowiedzieć swoja historie i zasięgnąć porady co powinnam zrobić a wiec mam 20 lat od 2lat jestem z chłopakiem 7lat starszym odemnie zaczynając od poczatku mój chłopak mnie źle traktuje tzn myśli tylko o pieniądzach cały czas mnie odrzuca podejrzewa mnie o zdradę olewa mnie przestał okazywać mi uczucia nie chce spędzać ze mną czasu gdy zmarł mi dziadek powiedział ze wyolbrzymiam i wgl mnie nie wspierał przeciwnie dobijal mnie.z gory dziekuje

Dzień dobry.

Pani wątpliwości dotyczące zasadności tkwienia w opisanym przez Panią związku są ze wszech miar uzasadnione. Sugerowałbym konsultację psychologiczną, podczas której mogłaby Pani przyjrzeć się sobie i powodom, dla których pozwala Pani na takie, a nie inne traktowanie.

Pozdrawiam.

Witam,
Zapewne kiedyś - nim zaczęła Pani być z obecnym chłopakiem - wyobrażała sobie Pani dobry związek.
Może teraz czasem Pani myśli o tym, co byłoby dobre dla Pani w związku.
Zazwyczaj ludzie oczekują wzajemnego szacunku, zaufania, wsparcia w trudnych chwilach, chcą ze sobą spędzać czas, podzielają wspólne wartości.
Jak to wygląda w Pani związku?
Co daje Pani ten związek? Czego w nim brak?
Może Pani liczy na zmianę w zachowaniu partnera? Jeżeli on tego nie będzie chciał - to Pani nic z tym nie zrobi.
Może Pani zestawić ze sobą korzyści i koszty bycia z tym chłopakiem. Potem porozmawiać z nim o swoich wnioskach.
Potem zaś podejmie Pani decyzję co robić.
Proszę pamiętać - warto być z ludźmi, z którymi jest nam dobrze, warto takich szukać i można takich znaleźć.
Pozdrawiam serdecznie
Artur Brzeziński

Zapraszam na blog:
http://dobre-zycie.blogspot.com/