Zły stan emocjonalny a rozłąka z sympatią

Już nie wiem co robić otóż spotykam się z dziewczyną już od ponad 2 miesięcy i nagle jej tato dał jej zakaz na komputer i telefon co wiąże się z tym że nie mam z nią żadnego kontaktu. Przez to moje życie straciło sens i wartości nic mi się nie chce bardzo mało jem nie mogę się skupić przy nauce. Nie wiem już co robić mamy po 16 lat oboje jej mam pozwala nam się spotykać i moi rodzice też nie mają nic przeciwko mojemu związkowi. Nawet jak pisałem do niej sms na nowy numer płakałem
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Napisałeś, że nie masz kontaktu z dziewczyną, gdyż jej tata zabronił jej korzystania z internetu i telefonu. A nie możecie się spotykać? Wspomniałeś również, że jej mama nie ma nic przeciwko temu, żebyście się widywali - może mogłaby porozmawiać ze swoim mężem i przekonać go, aby zmniejszył zakaz?
Pozdrawiam

Witam serdecznie.
Widocznie Twoja sympatia coś przeskrobała i w związku z tym dostała zakaz. Ograniczenie kontaktu to jeszcze nie powód do tego żeby nie jeść. - Wręcz przeciwnie - jedz dużo żeby mieć siłę spotykać się z wybranką "na żywo". Pamiętaj, że kiedyś nie było telefonów i komputerów, a wiele związków pięknie się rozwijało. Masz teraz wbrew pozorom duże pole do popisu! Wykorzystaj to! Może jakiś romantyczny, pisany odręcznie, tradycyjny list?:) Powodzenia!