Zmęczenie i zawroty głowy przy odchudzaniu

Mam 21 lat 56kg i 163cm dwa miesiące na siłowni 1.5h dziennie, 5 lub 6 razy w tygodniu (orbitrek, bieżnia, brzuszki). Nie przekraczam 1200kcal dzienne są to jedynie białka i warzywa pracuje fizyczni 8h dziennie. schudłam jedynie 2kg Dlaczego tak mało? Jak mam schudnąć? Tak rygorystyczny tryb życia jest dla mnie bardzo meczący jestem ciągle głodna, zmęczona i zła wspomagałam się przez miesiąc l-karnityna a od tygodnia biorę suplement z kofeina, zielona kawa, zielona herbata i pieprzem cayenne.

Witam,

Pani aktualna masa ciała znajduje się w normie.
Możliwe, że Pani dieta jest nieprawidłowo zbilansowana i organizm zamiast spalać, to magazynuje.

Jednak w celu podania konkretnych wskazówek musiałabym posiadać więcej informacji.

Witam, możliwe że organizm reaguje w ten sposób na zmianę diety. Proszę obserwować co się dzieje i jeśli objawy nie ustąpią, to zachęcam do konsultacji z lekarzem.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam również na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Kaloryczność w stosunku do aktywności fizycznej jest za mała. Jeśli Pani nie zwiększy kaloryczności lub nie zmniejszy intensywności ćwiczeń zmęczenie i osłabienie będzie się pogłębiać. Do tego pojawią się zaburzenia miesiączkowania. Proponowałabym kaloryczność in. 1500 dni regeneracji między ćwiczeniami. Tak naprawdę materiałem dla mięśni w większej mierze są węglowodany, a nie białka.