Zmiana zachowania córki po zdradzie

MOJA CORKA JUZ ZATRACILA SWOJA OSOBOWOSC NIC DO NIEJ NIE DOCIERA CIAGLE WSPOMINA TYLKO TOA ZDRADE TO BYLO 4 LATA TEMU WPADLA W STRASZNY SZOK I OD TEGO CZASU SZUKA POCIESZENIA W ALKOCHOLU CHOC TEGO NIE CHCE TO JEJ PARTNEJ NIE MOZE ZROZUMIEC ZE TO JEST CHOROBA TYLKO SIE Z NIEJ NASMIEWA TO ONA WYCHOWALA 2 DZIECI KIEDY ON SIE BAWIL.MOJE ZYCIE JEST PUST I BEZ SENSU.ONA BYLA JEDYNA MOJA RADOSCIA TERAZ JEST NIE DO POZNANIA.NIE UMIE SIE ODNALEZC NIE MOGE NA TO PATRZEC I NIC NIE ROBIC.

Warto, żeby skorzystała Pani z pomocy i wsparcia psychologa. Pomoże odnaleźć siebie, wiarę w siebie i swoje życie, pomoże także nauczyć się stawiać granice.

Witam,
rozumiem, ze córka ma wiele problemów, wiele w życiu przeszła, przeżyła duży szok, co zapewne wymagało by odpowiednich oddziaływań terapeutycznych. Rozumiem także jej ciężką sytuację. Jednak wszystko trzeba od czegoś zacząć, zdaje się, ze w chwili obecnej najważniejsze byłoby leczenie choroby alkoholowej, jeśli dotknęła ona Pani córkę. Jest wiele ośrodków, które pomagają w tego typu problemach, wiele szpitali na oddziały leczenia problemów związanych z alkoholem. Ważne jest także oczywiście jak córka się na to zapatruje, bo to ona decyduje o podjęciu leczenia. Tymczasem Pani, z tego co słyszę może stanowić dla niej doskonałe wsparcie. Warto poszukać wraz z córka pomocy w wyjściu z jej problemów. Pozdrawiam.