Niepokojące zachowanie 19-letniej córki

Witam mam pytanie bo nie wiem jak powinnam postąpić z moją prawie 19-stoletnią córką.Córka poznała jakąś dziewczynę z którą pisze esemesy:w szkole,w domu,podczas,obiadu własciwie cały czas,śpi też z telefonem.Przestała się uczyć (jest w technikum), nie dba o siebie chodzi też o toaletę wszystko muszę na niej wymusić .Jest nie słowna.Kłamie jest praktycznie gdzieś "daleko". Nie jestem w stanie praktycznie nic zrobić bo na moje uwagi jest agresja.Nie poznaje córki.Psycholog rozkłada ręce ...

Dzień dobry!

Co ma Pani na myśli pisząc, że psycholog rozkłada ręce?
Prawdopodobnie właściwym kierunkiem jest rozpoczęcie/ kontynuowanie kontaktu psychoterapeutycznego - czy to córki, czy też konsultacji/ terapii rodzinnej.

Pozdrawiam!

Witam,
Jak rozumiem córka wyraziła zgodę na udział w spotkaniach z psychologiem? Jeśli prezentuje ona taka postawę i chce zaangażować się w pracę warto to wykorzystać! Byc może wskazana byłaby psychoterapia na kto

Witam,
Jak rozumiem córka wyraziła zgodę na udział w spotkaniach z psychologiem? Jeśli prezentuje ona taka postawę i chce zaangażować się w pracę warto to wykorzystać! Byc może wskazana byłaby psychoterapia, na którą uczeszczlaby corka lub rodzina.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl