Zmiany w obwodzie brzucha

Witam. Piszę, ponieważ mam mały problem z obwodem brzucha który zmienia się bardzo szybko. Ćwiczę regularnie od marca (5-6 treningów tygodniowo) mierzę się regularnie i ta sprawa jest dla mnie niezrozumiała. Centymetry tracę stosunkowo szybko jednak równie szybko do mnie wracają. Mierząc się rano mam mniej więcej 80 cm na wysokości pępka po zjedzeniu śniadania i spacerze mam 89 cm. Z czego wynikają aż tak wielkie wahania centymetrów?

Witam Panią,

Zarówno kilogramy jak i obwody w ciągu dnia mogą się zmieniać, to normalne zjawisko. Rano na czczo zawsze będzie mniejszy obwód i waga, po zjedzeniu rozpiera Pani żołądek, może wystąpić lekki wzdęcie i centymetry rosną. Proszę jednak się tym nie przejmować i nadal ćwiczyć oraz zdrowo się odżywać.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania indywidualną dietą zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk