Zmienne nastroje, bezsenność, zbyt wiele emocji

mam problem z nerwami stanem emocji nie mogę jeść można to ująć głodze się gdy zjem jest mi nie dobrze a to przez żołądek zacisnięty jem by przetrwać jestem bardzo nerwowa lękowa wzystkiego się boje napadają mnie stany raz płacz zaraz śmiech bezsenność trwa to długo nie wiem do kogo zgłosić się o pomoc Czy mam nerwice ? martwi mnie że nie zachowuje się normalnie jak rówiesnicy byłam u lekarza rodzinnego dostałam tylko czy anemi nie mam wykonać wyniki

Witam,

z Pani opisu wynika, że doświadcza Pani bardzo dużego napięcia. Najlepiej będzie, jeśli zgłosi się Pani do lekarza psychiatry z prośbą o diagnozę i wskazanie dalszych kroków.

Pozdrawiam!