Żółtaczka, niewydolna wątroba i nerki oraz płyn w płucach u 34-latki

znajoma alk lat 34, trafiła do szpitala z żółtaczką , po 4 dniach ją wypuścili, a po dwóch dniach trwfia z powrotem z niewydolną wątrobą, nerkami i płynem w płucach. Coś tam lekarze chcieli zrobić ale boją sie bo ma słabą krzepliwość krwi. Teraz jest podłączona do aparatury która pomaga jej utrzymać sie przy życiu. A w sobote wykryli u niej wirus AH1N1. Moje pytanie brzmi " czy jest szansa na powrót do zdrowia?"

Szanse zawsze istnieją, ale co do konkretnych informacji trzeba w tej sprawie rozmawiać z lekarzami prowadzącymi pacjentkę. Moje informacje medyczne co do stanu dokładnego zdrowia pacjentki są zbyt ubogie.