Zostałam zgwałcona jakiś miesiąc temu, nie wiem co zrobić

Zostałam zgwałcona jakiś miesiąc temu, nie wiem co zrobić. Od tego momentu żyję w strachu przed nim jak i przed innymi, ale nie wiem jak się z tym uporać, mam koszmary z nim związane itd. Boję się, że jestem w ciąży, bo mi się miesiączka spóźnia, a to będzie najgorsze, co mogłoby mnie spotkać. Po prostu nie wiem co pisać, jestem tak tym przytłoczona ;(. Mam 15 lat :/

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Sytuacja, którą opisałaś jest bardzo trudna dla każdego kogo spotyka. Rzadko kto jest w stanie poradzić sobie z nią sam. Dlatego potrzebujesz pomocy bliskich Ci osób a także specjalisty!
Powinnaś opowiedzieć o tym co Cię spotkało rodzicom, oni zapewne pomogą Ci poszukać profesjonalnej pomocy.

Istnieją ośrodki oferujące pomoc w tego typu przypadkach. Możesz zadzwonić na telefon zaufania, bądź udać się do najbliższego centrum interwencji kryzysowej.
Ponadto zostało popełnione przestępstwo, które należy zgłosić na policję. Gdy sprawca zostanie zatrzymany, prawdopodobnie poczujesz się bezpieczniej.

Pozdrawiam serdecznie!