Zwiazek na odległość, zazdrość i brak pełnego zaufania

Moj problem tyczy sie zwiazku na odleglosc, zazdrosci i braku pelnego zaufania. Moja dziewczyna ukrywala pewne sprawy przede mna poniewaz myslala ze bedzie lepiej jesli nie bede wiedzial lub oklamywala mnie. byly to mniejsze klamstweka i wieszke. Stracilem troche zaufanie do niej ,i na kazdym kroku jak rozmawiamy boje sie ze ponownie cos ukrywa i nie jest szczera ze mna m bo nie wie jak zeraguje lecz obiecalismy sb szczerosc ona nie zawsze to dotrzymuje. Prosze o pomoc w tej sprawie :)

Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa w relacji są podstawą budowania partnerskiego związku. Zachęcam do postawienia granic i wyjaśnienia tej sytuacji, gdyż jest obawa, że na dłuższą metę życie w- nawet drobnych - kłamstwach może nieść ze sobą wiele cierpienia.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza