Związek z mężczyzną o typie zdobywcy

Witam, piszę w sprawie koleżanki, która spotykała się przez 2 miesiące z facetem, który udawał związek, kontaktował się 24h/dobę, planował wspólne wyjazdy i nagle po wspólnie spędzonej nocy totalna zmiana. Podejrzewamy, że jest to typowy zdobywca, ponieważ nigdy nie był w związku i praktycznie zaprzestał kontaktu po seksie. Czy jest szansa na stworzenie związku z tego typu facetem? Poproszę o poradę.

Wszystko zależy od motywacji do relacji (czasem jest to bliskość, związek, czasem tylko romans czy seks) oraz osobowości danej osoby (możliwe , że jest ona zaburzona). Ważne, żeby w tej sytuacji to koleżanka zastanowiła się, czy taki układ jej odpowiada i co mogłaby dla siebie zrobić, by potrafić adekwatnie zrozumieć intencje drugiej strony oraz postawić granice.