Jak delikatnie dać do zrozumienia mężczyźnie, że chcę zakończyć relację?

Spotykam się z facetem dla seksu już prawie 2 lata nie ukrywam ze nie jest mi już obojętny aczkolwiek mam tego dosyć bo w ten sposób siebie krzywdzę i chce to zakończyć tylko nie wiem co mu napisać?

Dzień dobry!

Już zasugerowała Pani własny pomysł, że należy coś mu "napisać". A inną opcją jest także osobiste spotkanie, osobista rozmowa.

Psycholog/ psychoterapeuta nie może podsuwać konkretnych rozwiązań. Nie wie, co będzie "lepsze" ani jak "należy" postąpić. Może jednak pomóc Pani w głębszej analizie sytuacji, zrozumienia Pani motywacji, zachowań, potrzeb i wspólnie zastanowić się nad różnymi opcjami kolejnych kroków.

Pozdrawiam!