Zwierzanie się rodzicom z problemów małżeńskich i pogorszenie relacji między mężem a ojcem

Zwierzając się rodzicom, a konkretniej tacie, z problemów małżeńskich (mąż mnie bardzo wyzywa, gdy się kłócimy) doprowadziłam do awantury pomiędzy mężem a moim ojcem. Bardzo tego żałuję i chcę naprawić ich relacje, bo były fantastyczne, a teraz w ciągu jednego dnia wszystko się zmieniło, o mało co się nie pobili, padło wiele wyzwisk i przykrych słów. Mąż mówi,że nie da się tego naprawić i to moja wina. Co robić?

Witam,

Pani o to nie pyta - ale ja odpowiem - Nikomu nie wolno traktować innej osoby w poniżający sposób. Nikomu nie wolno Pani wyzywać. Pani o tym wie, Panią to boli i Pani szukała pomocy u bliskiej osoby - taty.
Tata stanął w Pani obronie - tak jak każdy ojciec powinien.
Awantury by nie było, gdyby nie zachowanie Pani męża.
Czy mąż chciałby aby Pani w milczeniu znosiła wyzwiska? godziła się na to, że robi Pani krzywdę?
Relacje można naprawić wówczas gdy mąż przestanie Panią wyzywać, gdy Pani i z nim znajdzie inny sposób rozmawiania o problemach małżeńskich.
Wtedy Pani tata będzie spokojny o córkę i dumny z zięcia.
Proponuję abyście razem - Pani i mąż umówili się na konsultację z terapeutą związków, małżeńskim. Tam sobie wyjaśnicie wszystkie sprawy i znajdziecie wspólne rozwiązanie.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
Artur Brzeziński

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza