Problemy w relacjach między partnerami

Bylismy super małżenstwem. Kiedy zamieszkalismy sami z dziećmi coś pękło. Mąż wypomina mi ze mało rozmawialiśmy, że czuł się samotny. Mowil że być może ma dziecko o którym nie wiedział,że kogos spotkał i że wróciło coś ,zaczął pytać co bym zrobiła gdyby kogoś mial. Mowilam ze z nim będę, że jest dla mnie wszystkim a on w końcu się przyznał ze mowil tak zeby cos sie zmienilo. Potem bylo ok. Po tygodniu zaczął opowiadać ze męczą go złe mysli. Bałam sie i powiedziałam teściowej a ona zadzwoniła do niego. Poczuł się zdradzony.

Może Pani też zaproponować, aby mąż sam udał się do psychoterapeuty. Być może rozmowa z wykwalifikowanym specjalistą pomoże mężowi bardziej określić się w relacji z Panią, tak abyście mogli wspólnie pracować nad swoimi problemami w atmosferze wzajemnego zaufania. Nie polecam jednak włączania rodziców lub teściów w Wasze problemy małżeńskie.