Agresja u 17-miesięcznego dziecka

Witam nasza coreczka ma rok i piec miesiecy. Od dwoch miesiecy chodzi do zlobka, agresje zaczelo jednak przejawiac wczesniej. Bicie raczka po twarzy, zaciskanie piąstek i ząbków, kładzenie się bezwladnie na ziemi, wyrywanie się z objęcia, w zlobku, bicie, odpychanie i drapanie dzieci, nawet sporo starszych, wiekszych i silniejszych od siebie, a ostatnio w ciągu jednego dnia doszło do dwukrotnego wyrwania innemu dziecku garsci włosów z główki i pogryzienia samej siebie jak reagowac,co robic,tata?

Konieczna pełna konsultacja z psychologiem dziecięcym. Do czasu postawienia diagnozy wykluczam uczestnictwo dziecka w żłobku. Warto również ustalić wspólny tok postępowania wychowawczego z pedagogami z przedszkola.