Bezsenność i zmęczenie przy niedowadze u mężczyzny

Witam, mój problem jest dość specyficzny. Mam 28 lat, ogromną niedowagę, moje BMI wynosi 15.9. Stosowałem różnego rodzaju diety, ćwiczyłem, stosowałem odżywki wspomagające nabieranie masy by podnieść bilans kaloryczny. Badałem wielokrotnie krew, zawsze wszystko było ok. Moja waga stoi w miejscu od około 6 lat. Nie chudnę i nie tyję. Od roku nie jadam mięsa, waga również się nie zmieniła. Kiedyś doskwierała mi bezsenność, teraz zaś ciągle jestem śpiący. Co może mi być? Taka niedowaga to dramat.

Czy występują u Pana cuchnące, trudne do spłukania biegunki? Takie wychudzenie bez anoreksji najczęściej występuje przy niewydolności enzymatycznej trzustki (mogą być np. kamienie)
Potrzebny jest Panu lekarz, badania i dobry! dietetyk.

Powodzenia.

Joanna Arciszewska.