Ból brzucha, zawroty głowy i luźny stolec a możliwość zatrucia jadem kiełbasianym

Dzień dobry, w piątek lub poniedziałek (nie pamiętam dokładnie) zjadłam kromkę chleba z konserwą turystyczną, która stała otwarta w lodówce ponad tydzień, jak się okazało. Wydawała się świeża. Od wtorku mam ból brzucha (skurcze jelit) a dzisiaj doszły do tego lekkie zawroty głowy. Mam luźny stolec. Martwię się, że zatrułam się jadem kiełbasianym, czy to samo przejdzie, czy jest niebezpieczne i powinnam się zgłosić do lekarza? Dziękuję i pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego w celu wykonania podstawowych badań.