Brak apetytu i stres u 5-latka

Mój 5-letni syn codziennie denerwuje się przed pójściem do przedszkola. Nie potrafi zjeść rano śniadania.Czasami dwa razy ugryzie chlebka,a i tak w przedszkolu wymiotuje.Zdarza się to nie tylko rano ale o różnych porach dnia-tylko podczas pobytu w przedszkolu.Nie chce jeść w przedszkolu obiadów,a prawie każdy zapach wywołuje u niego wymioty.To trwa już 3 tygodnie.Pomimo podawania syropku z melisy sytuacja nawraca się.Pomocy!

Synek prawdopodobnie coś bardzo przeżył (wnioskuję, że skoro trwa to 3 tygodnie, to wcześniej tak nie było). Wraz ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć przyczynę tego napięcia i zaradzić mu.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/