Brak czucia położenia kończyn

Witam, od pewnego czasu borykam się z pewnym problemem, który uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Uszczegóławiając: w stanie spoczynku i nie tylko moje kończyny są w innym położeniu niż mi się wydaje. To tak jakby mózg "płatał figle" i nie współpracował z ciałem. Podjęłam leczenie psychiatryczne, zażywam leki: asertin oraz pernazinum. Piszę w celu skonsultowania powyższego problemu. Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie

Dobrze , że jest Pani pod opieką psychiatry, ale warto byłoby skonsultować się też z neurologiem, który może wykluczyć podłoże jakiejś choroby. Jeśli Pani badania , które powinien Pani zlecić lekarz pierwszego kontaktu i neurolog będą w porządku warto podjąć psychoterapię, , bo może jest top podłoże psychofizyczne.
Pozdrawiam ciepło
Anna Ręklewska psycholog