Brak przyjaciół o takich samych zainteresowaniach

Witam, moim problemem jest właściwe brak żadnych przyjaciół podobnych do mnie. W moim mieście jest miejsce gdzie są tacy którzy słuchają takiej muzyki i ubierają się jak ja, jednak boję się że jeżeli chciałabym kogoś z tamtąd poznać może to być odebrane za wpychanie się a nie mam nikogo kto by mnie z nimi poznał. w szkole jest ok, ale potem siędze sama. Nie jestem nie śmiała, lubię i chcę poznać nowych ludzi.Za rok do technikum może coś się zmieni, ale nie chce być aspołeczna. Proszę o pomoc
ponad rok temu

Witaj,
W Twoim pytaniu znajduję wazny wątek zachęcający do zadania pytania , przemyślenia - czym dla Ciebie jest a czym potencjalnie mogłaby być przyjaźń, gdybyś do innych spotkanych na swojej drodze ludzi skierowała swoją uwagę i ciekawość. Każdy człowiek jest inny i poznawanie odmienności może sprawiać nam wielka frajdę. Początek wielu znajomości opiera się na podobieństwach jednak po jakimś czasie zauwazamy różnice dzięki temu następuje wymiana - interakcja, kontakt z drugim człowiekiem. zachęcam do korzystania z Twojej ciekawości w poznawaniu innych. Ciekawości nieograniczonej strachem jak mnie inni ocenią - to działa. POWODZENIA

Warto jest podejmować nowe wyzwania, nawet dotyczące nowych relacji. Jak nie spróbujesz to nie dowiesz się, czy dana grupa osób odpowiada Ci czy nie i tak samo jest w drugą stronę. Nawet jeżeli Ci ktoś odmówi relacji czy znajomości - to co takiego złego stanie się? wydaje mi się, że nic. Będziesz miał nowe doświadczenie z którego warto będzie korzystać przy następnej sytuacji i to wszystko. Także zachęcam Cię do próbowania. Powodzenia w nowych kontaktach..........: )