Jak zainteresować płeć przeciwną będąc introwertykiem?

Witam! Mam 20l, studiuję, introwertyk.Poznawanie nowych ludzi jest dla mnie trudne.Nie potrafię prowadzić rozmowy o niczym.Nie ukrywam chodzi tu o kobiety.W jaki sposób mam zainteresować płeć przeciwną, kiedy tak długo zajmuje mi nawiązywanie znajomości?Przecież od pierwszej rozmowy wszystko zależy.Walczę z tym i zmieniam się, ale zbyt wolno mi to idzie.Rozmowie z nieznajomymi mam mni-szy/w-y stres.Mam przyjaciół od zawsze, ale co zmienić by poznać drugą połówkę?Jak "zagadać" jak nie mam o czym?

Zachęcam do spotkania z psychologiem, przyjrzenia się swojemu introwertyzmowi i pracy nad zmianą!

Jeżeli ma Pan trudności z nawiązywaniem relacji być może warto pomyśleć o udziale w grupie terapeutycznej bądź treningu interpersonalnym. Taka grupa to miejsce,gdzie można w bezpiecznych warunkach, pod okiem specjalisty przyglądać się swoim trudnościom, otrzymać informację zwrotną od innych osób i próbować nowych zachowań. W takiej grupie może Pan spróbować przezwyciężyć swoje trudności.