Czy znajomości przez Internet szkodzą?

Pierwszy raz siedzę na portalach społecznych typu nk ,fb,badoo i wiele innych by nietylko utrzymanie kontaktów z ludźmi umcs lo czy postawowki ale poznać nowych ludzi nie wiem jak zagadać do ludzi przez Internet. Kiedyś poznawaLem ludzi z Lfoon że szkoły a teraz nie umiem nie wychodzi itp

Piotr Pilarski

Nie szkodzą, jednak nie można zamykać się na znajomości tylko przez internet. Internet może być narzedziem do zawierania znajomości które będą istniały również w "realu"

Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Poznawanie, jak Pan napisał, nowych ludzi przez internet, nie jest prawdziwym ich poznawaniem, a raczej swego rodzaju surogatem kontaktu.
Proponowałbym rozważenie, z jakiego powodu preferuje Pan inicjowanie "znajomości" internetowych, zamiast tych realnych, z "krwi i kości".

Pozdrawiam.