Jakie są sposoby na poznawanie nowych osób?

Brak przyjaciół co prawda miałem przyjaciół z liceum i podstawowej teraz jak poszedłem do szkoły policealne mam paru przyjaciol z liceum i podstawowej urywa mi przyjaciół czy istnieje możliwość poznać ludzi pełno sprawnych i niepełnosprawnych chodzi mi o to w jaki sposób poznać ludzi prócz szkoły

Magdalena StusiĹska

Warto poszukać spotkań z ludźmi w ramach wspólnych zainteresowań- spotkań na gry planszowe, sportu czy w podróży- wspólne zainteresowania bardzo zbliżają i ułatwiają zawarcie znajomosci.

Witam, warto podjąć dodatkowe aktywności, które sprzyjają nawiązywaniu relacji np basen, siłownia, bieganie( czasem można dołączyć do osób biegających w grupie), taniec. Warto także porozmawiać o odczuciach związanych z brakiem ludzi w Pana otoczeniu z psychologiem, lepiej zgłębic temat. Pozdrawiam serdecznie.

Witam. Jednym ze sposobów poznania kolegów i koleżanek jest realizacja swoich zainteresowań. Proszę się zastanowić co lubi Pan robić, czym się Pan interesuje i spróbować znaleźć zajęcia o takiej tematyce i się na nie zapisać. Tam może Pan poznać osoby o podobnych zainteresowaniach. Dobrym źródłem nowych znajomych może też być internet, fora tematyczne związane z tym co Pana interesuje.. Po nawiązaniu kontaktu z czasem można takie relacje przełożyć na realne. Życzę powodzenia i pozdrawiam

Witam. Ludzie szukają znajomości na swój własny sposób, np. podczas realizacji swoich zainteresowań, podnoszenia kwalifikacji, chodząc na potańcówki, spotkania towarzyskie, kawiarni, pubów, pisząc o swoich potrzebach czy marzeniach na portalach zapoznaniowych, chodząc w miejsca, w których przebywają kobiety, zdarzyć to się może u dentysty czy przy kasie w sklepie. Życzliwe usposobienie i odwaga osobista na pewno przyda się w takich sytuacjach. Może pan podjąć jakąś działalność charytatywną, zapisać się do jakiegoś klubu itp, powodzenia