Problemy ze znalezieniem dziewczyny w technikum

Witam! Jestem uczniem technikum informatycznego, co wiąże się z przeważającą ilością mężczyzn w placówce. Jestem kulturalną, zabawną, dobrze wyglądającą osobą, jednakże nie wiem jak znaleźć dziewczynę. Rówieśnicy uczęszczający do liceum w łatwy sposób likwidują ten problem, gdyż najczęściej pary poznają się w szkole. W moim przypadku jest to niemożliwe. Pozdrawiam

Można spróbować poszukać zajęć, warsztatów czy kursów (od języków obcych zaczynając, poprzez kursy sztuk walki czy ratownika wodnego, po kursy fotografii, rysunku itp)- to pozwoli Panu poszerzyć grono znajomych i możliwości poznawania innych ( w końcu znajomi maja swoich znajomych itd i w ten sposób można poznać wielu ciekawych ludzi).

Mgr Magdalena Golicz

Poznać ciekawą osobę można w różnych sytuacjach nie tylko w szkole.Myślę, że Pana znajomi mają siostry, koleżanki. Zainicjowanie spotkania towarzyskiego jest sposobem na poznanie kogoś. Wyjazdy wakacyjne czy rozwijanie własnych zainteresowań typu : kurs języka obcego,,jazda konna itp.daje możliwości poznania innej grupy osób i tym samym poznania kogoś kto podziela te same pasje. Życzę powodzenia.