Uczucie samotności i problemy ze zdobyciem dziewczyny

Jestem samotny brak mi przyjaciół przyjaciele których miałem pohajtali się nie mają czasu na spotkanie lub oklamuja mnie lub poprostu z jakich innych nie chcą staram się być przyjacielski oraz dbam o przyjaźń pozatym staram się o dziewczyne nie potrafię zdobyć dziewczyny

W sytuacji kiedy przyjaciele nie mają dla pana czasu, nie można zrezygnować z przyjemności i zamknąć się na otoczenie. Są miejsca gdzie można wyjść samemu i dobrze się bawić np. kino, teatr, koncerty różne kółka hobbistyczne. To również okazja aby nawiązać nowe znajomości, poznać ciekawych ludzi. Spontaniczne "wyjścia" dają szansę aby spotkać bliską sercu osobę, która będzie podzielać Pana zainteresowania. Powodzenia!