Jak poradzić sobie z tym uczuciem samotności i smutku?

Mam następujące pytanie: Mam 20 lat i od dłuższego czasu czuję się samotny, bez dobrowolnych uczuć, taki wręcz pusty człowiek... Jest to spowodowane skończeniem szkoły, ponieważ tu gdzie mieszkam, nie mam za bardzo możliwości zdobycia dobrze płatnej pracy. Dużą rolę tej złej strony odgrywa moja sytuacja w rodzinie. Czy jest ktoś z kim mógłbym o tym pomówić? Aby mi pomógł.

Dzień dobry.
Z pewnością jest taka osoba. Polecam konsultacje z psychologiem, który pomoże Panu ułożyć pewien plan działania, nabrać motywacji i polepszyć Pana komfort. Jeżeli w Pana miejscowosci, lub jej okolicach nie ma gabinetu psychologicznego - polecam spotkanie internetowe poprzez (które przynosi tożsame efekty, co tradycyjne spotkanie w gabinecie). Pozdrawiam serdecznie.