Brak satysfakcji z seksu u 20-latki

Ostatnio miałam problemy zdrowotne infekcję, nadżerkę, tabletkę 72h po (2 cykle temu). Ostatnio zauważyłam że mimo podniecenia w momencie rozpoczęcia współżycia całkowicie znika przyjemność zostaje obojętność i trochę ból. Zastanawiam się do jakiego lekarza się z tym udać, czy może do psychologa (blokada spowodowana częstym bólem przed wyleczeniem nadżerki?). W badaniu wyszedł mi niski estrogen ale robiłam test mimo tabletek; w 9 dniu mam mleczny, kwaśny w zapachu śluz z małymi białymi grudkami.

Dzień dobry!

Obecnie wielu specjalistów łączy kilka dziedzin wiedzy, aby skutecznie pomagać w takich sytuacji, które - jak sama Pani opisuje - są złożone i zawierają zarówno elementy medyczne, jak i psychologiczne.
Warto skonsultować się np. z ginekologiem seksuologiem, który może zaopiekować się Panią zarówno ze strony lekarskiej (leczenie i profilaktyka nawracających infekcji), jak i seksuologicznej (dyskomfort, ból podczas współżycia).
W obszarze Pani myśli, odczuć, obaw, emocji, analizy dotychczasowych doświadczeń seksualnych itp. warto skonsultować się z psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!